30-31 жовтня 2017 року студенти факультету під керівництвом студентського активу та студдекана А.Ковальова організували та провели благодійний ярмарок до Хелловіна з продажу прикольних та смачних солодощів. 
Усі студенти активно долучились до виготовлення та продажу смаколиків. Усі, хто взяв участь в акції, мали чудову нагоду поділитися шматочком щастя з дітьми, яким доля рідко дарує свято, адже за кошти від ярмарку будуть придбані подарунки для дітей  Комунального  закладу «Тучинський
навчально-реабілітаційний центр».

         

 

«МЕНІ НЕ БАЙДУЖЕ» – з таким глибоким переконанням протягом поточного навчального року щонеділі студенти кафедри культурології та музеєзнавства брали участь у  «Волонтерських співанках», що проводилися у рамках акції «Крила надії» організованої Волонтерською групою допомоги армії України «Воїни світла».

 

 

 

 

Мета акції – збір коштів на допомогу бійцям  АТО.

    Найактивнішою учасницею «Волонтерських співанок» стала Ангеліна Бурчак – студентка першого курсу кафедри культурології та музеєзнавства. Вона 12 раз взяла участь у співанках, виконавши кожного разу по 3-4 пісні. А на загал наші студенти на співанках виконали близько 200 пісень.

 

    

 

 

 

Учасниками «Волонтерських співанок» були студенти кафедри культурології та музеєзнавства:

–  першого курсу: Ангеліна Бурчак, Марічка Лаврів, Ірина Клімцова.

 

 

 

 

 

 

другого курсу: Олена Усик.

– третього курсу: Марта Приймачук.

– четвертого курсу: Ольга Фарович,  Аніта Сердюк.

– магістрантка: Тетяна Радченя.

– заочної форми навчання: Вікторія Пашинська (ІІк.), Юлія Солодка (ІVк.)

 

 

 

 

 

  Приємно відзначити, що до нашої акції активно  долучилися: студентка кафедри театральної режисури Ірина Пришляк, та навіть брат нашої студентки заочної форми навчання Анни Томчук – Даніель Купчинський.

 

 

 

  

 

 

 

 

Ось такою збірною творчою командою ми протягом року робили свій посильний внесок у допомогу нашим бійцям у зоні АТО.

    Висловлюю щиру подяку кожному учаснику акції, адже ви не зважали ні на погоду, ні на інші, інколи несприятливі обставини, а  йшли і …. творили добро! Ваша небайдужість – це врятовані людські життя!

   З вдячністю і  повагою, доцент Н. Г. Шолудько.