Графік  проведення індивідуальних консультацій професорсько-викладацьким складом

 кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Графік консультацій викладачів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва на 2020 -2021 н.р.

Перелік вибіркових дисципін для формування власної освітньої траєкторії для здобувачів освіти за спеціальністю 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація”

Вибіркові дисципліни. Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (rshu.edu.ua)

 

Асоціація випускників кафедри образотворчого та декоративно-прикладного
мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету:

Голова:
Галина Істоміна – кандидат мистецтвознавства, Інститут
мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Рильського, член
Національної спілки художників України (м.Київ)

Члени:
Світлана Вольська – кандидат мистецтвознавства, Тернопільський
національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка (м. Тернопіль)
Зоя Мацишина – кандидат педагогічних наук, Тернопільський
національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка (м. Тернопіль)
Олександр Герасименко – кандидат історичних наук, Рівненський
державний гуманітарний університет (м.Рівне)
Ольга Мойсюк – кандидат мистецтвознавства, викладач у Olga Moisiuk Art
Studio (Оберн, штат Вашингтон, США)
Локшук Ірина – художник, лауреат обласної премії ім. Ганни Леончук,
Рівненський державний гуманітарний університет (м.Рівне)
Русак Олександр – майстер художніх виробів з дерева, стипендіат
Президента України для молодих майстрів народного мистецтва,
Рівненський державний гуманітарний університет (м.Рівне)
Мулик Юрій – викладач, Дубенський коледж культури і мистецтв
Рівненського державного гуманітарного університету (Рівненська обл.)
Сергій Щеглеватих – фотохудожник, голова громадської організації
«Фотоклуб «Гранд»», член Національної спілки фотохудожників України,
(м.Рівне)
Дребот Наталія – майстер декоративно-прикладного мистецтва, лауреат
обласної премії ім. Ганни Леончук, Рівненська державна дитяча художня
школа ім. А.Мартиненка (м.Рівне)
Олексій Литвин – художник, дизайнер, член спілки дизайнерів України та
голова Рівненської організації спілки дизайнерів України, член
Національної спілки художників України (м.Рівне)
Оксана Галайчук – художник, лауреат міської мистецької премії
Г.Косміаді, громадська організація «Колоарт», член Національної спілки
художників України (м.Рівне)

Алевтина Кляповська – художник, лауреат міської мистецької премії
Г.Косміаді, громадська організація «Колоарт», член Національної спілки
художників України (м.Вітебськ, Білорусь)
Ольга Побережна – художник, громадська організація «Колоарт», член
Національної спілки художників України (м.Рівне)
Полупан Ольга – майстер декоративно-прикладного мистецтва,член
Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Самчиківська
дитяча художня школа (Хмельницька обл.)
Катерина Юрчук – художник, директор Володимир-Волинської дитячої
художньої школи ім. М.Рокицького (Волинська обл.)
Павло Юрчук – художник-живописець, учасник АТО (Волинська обл.)
Тарарук Клавдія – майстер декоративно-прикладного мистецтва,
Нетішинська художня школа (Хмельницька обл.)
Серветник Наталія – художник-живописець, ілюстратор, громадська
організація «Колоарт», художня студія «Фарбований лис» (м.Рівне)
Сергій Стеблюк – скульптор, майстер художніх виробів з дерева
(Рівненська обл.)
Гусєв Павло – художник, ілюстратор, майстер декоративно-прикладного
мистецтва (Житомирська обл.)