Варто тільки повірити, що ви можете – і ви вже на півдороги до цілі. Теодор Рузвельт.

  1. ПРО ТВОРЧЕ БУТТЯ ТАНЦЮЮЧИХ ОСОБИСТОСТЕЙ.
  2. ВІДКРИВАЄМО КУЛІСИ РЕФЛЕКСІЇЇ СТУДЕНТСЬКОГО МИСЛЕННЯ: Креативність – це вміння генерувати велику кількість ідей. Вона робить життя нескінченно різноманітним, дозволяє реалізувати творчий задум, допомагає знайти шляхи для самореалізації. Україна має бути інноваційної креативною країною, в котрій все організовано для розкриття та розвитку творчого потенціалу людини! Креативне освіта орієнтована на утвердження і розвиток мистецтва, яке народжується і виявляється лише за певних обставин і в певних умовах освіти. Креативна педагогіка вчить студентів вчитися творчо, ставати творцями самих себе і творцями свого майбутнього. Креативний простір – це середовище, що дозволяє студенту рухатися в особистісному розвитку і творчій самореалізації, відійти від ролі споживача в культурному і духовному житті.
  3. Про що ти дізнаєшся коли будеш студентом Кафедри Хореографії:

Навчання в університеті – це той час, протягом якого ти повинен здолати всі перепони і негаразди на шляху до дорослого життя. Самі студенти розповідають про своє життя, не приховуючи усмішки, згадують цікаві історії, творять нові й не збираються зупинятися на досягнутому, адже студентське життя – це час пригод і самостійних рішень. Безумовно, це найпрекрасніший період у житті, коли ти ще не працюєш, але вже і не навчаєшся у школі. Коли можеш одержувати стипендію і сам розпоряджатися своїми фінансами. Коли чекаєш завершення сесії так, наче після неї відбудеться у твоєму житті щось дивовижне. Кажучи відверто, ми щиро заздримо нашим студентам. Адже у них таке безтурботне життя, вони можуть собі дозволити багато того, що в їх статусі є прийнятним. Університет – один з найголовніших розділів книги під назвою «життя», тому викладачі кафедри Хореографії піклуються про те, щоб змістовно наповнювати цю книгу протягом усіх років навчання. Студентське життя – барвисте та різноманітне, головне не сидіти, склавши руки, а прагнути до знань.

  • Не шкодуй робити фото – це фіксація прекрасних моментів твого студентського життя. Девіз: “Чим більше фото, тим яскравіші спогади!”
  • Вчись мислити креативно – це допоможе бачити життя і творчість під іншим кутом й допоможе віднайти рішення унікальним способом.
  • Танцюй і твори завжди, навіть коли здається, що вже все набридло. Ця мить втоми тимчасова, вона мине і ти знову відчуєш бажання творити.
  • Насолоджуйся своєю творчістю, шукай натхнення у мистецтві творення і надихай оточуючих своїм прикладом.

 

 

Графік  проведення індивідуальних консультацій професорсько-викладацьким складом

 кафедри хореографії

Графік консультацій викладачів кафедри хореограії на 2020-2021 н.р.