АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КУЛЬТУРОЛОГІЇ Альманах наукового товариства «Афіна» кафедри культурології та музеєзнавства (12)

АКТУАЛЬНІ
ПИТАННЯ КУЛЬТУРОЛОГІЇ
Альманах
наукового товариства «Афіна»
кафедри культурології та музеєзнавства

Науковий періодичний збірник кафедри «Актуальні питання культурології» зареєстрований у науко-метричній базі (Париж, Франція) і має відповідні штрих-коди. Він також індексується у науково-метричних мережах Index Copernicus, Google Scholar (Польща), РИНЦ (РФ), «Cosmos» (США) та «Research Gate» (Німеччина). 

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КУЛЬТУРОЛОГІЇ Альманах наукового товариства «Афіна» кафедри культурології та музеєзнавства (kulturologiya.rv.ua)

 

УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА: МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, ШЛЯХИ РОЗВИТКУ Напрям: Культурологія (17)

УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА:
МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, ШЛЯХИ РОЗВИТКУ Напрям: Культурологія

Фаховий науковий збірник кафедри «Українська культура: минуле, сучасне, шляхи розвитку» (напрям «Культурологія»), зареєстрований у науко-метричній базі (Париж, Франція) і мають відповідні штрих-коди. Він також індексуються у науково-метричних мережах Index Copernicus, Google Scholar (Польща), РИНЦ (РФ), «Cosmos» (США) та «Research Gate» (Німеччина). 

УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА: МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, ШЛЯХИ РОЗВИТКУ Напрям: Культурологія (kulturologiya.rv.ua)

 

Програма XIII Міжнародної науково-практичної конференція “Євроінтеграційні процеси в сучасній Україні: культурно-мистецькі аспекти розвитку”

Програма XIII Міжнародної науково-практичної конференція “Євроінтеграційні процеси в сучасній Україні: культурно-мистецькі аспекти розвитку” (kulturologiya.rv.ua)